Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Trybunka pop-up tekstylna

Trybunka pop-up tekstylna to imponujące i praktyczne uzupełnienie niezwykle popularnej ściany Hop-UP. Podobnie jak jej odpowiednik, Trybunka pop-up tekstylna również wykorzystuje wygodę stosowania rzepów do przymocowania grafik. Cały system działa według tej samej zasady co ściana Pop-Up, dzięki czemu montaż i pakowanie zajmują zaledwie kilka minut.

Trybunka w komplecie posiada: konstrukcję, rzepy do przymocowywania grafik, funkcjonalną półkę oraz praktyczne opakowanie transportowe które gwarantuje łatwy transport twojego stoiska wystawowego. Poszerz swoje możliwości reklamowe dzięki trybuce pop-up tekstylnej i przyciągnij potencjalnych klientów swoimi atrakcyjnymi grafikami. Wszystko, czego potrzebujesz, jest w zestawie, więc będziesz gotowy do tworzenia przekonujących materiałów marketingowych w krótkim czasie.

Trybunka pop-up tekstylna​
konstrukcja lady hop-up

Secyfikacja:

KSZTAŁT BLATU: prostokąt
WAGA PRODUKTU: 11 kg
WYMIARY ROZŁOŻONEGO SYSTEMU: 100x100x40 cm
WYMIARY W OPAKOWANIU INDYWIDUALNYM: 21x42x110 cm
ILOŚĆ W OPAKOWANIU ZBIORCZYM: pakowany pojedynczo

Grafika powinna zostać wydrukowana na jednym kawałku tkaniny. Załączone wymiary przedstawiają obszary widoczne, dlatego zalecamy dodanie zakładek bezpieczeństwa z każdej strony (po 2 cm) i odcięcie tych zakładek po upewnieniu się, że grafika została prawidłowo wydrukowana. W tej przestrzeni nie powinny znaleźć się istotne elementy projektu. Rzep jest dołączony do zestawu i należy go wszyć na rewersie grafiki, po odcięciu zakładek bezpieczeństwa!

vel1

Trybunka pop-up tekstylna​

mocowanie lady hop-up

Klips blokady konstrukcji

połka lady hop-up

Półka trybunki

konstrukcja lady hop-up

Konstrukcja widoczna z frontu

torba transportowa lady hop-up

Torba transportowa

Podobne produkty:

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada promocyjna pop-up

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.