Maxsee Expo Service | ul. Potocka 31 | 01- 619 Warszawa

Ścianki podświetlane LED

Chcesz zwrócić uwagę na swoją ofertę w punktach sprzedaży, na targach lub eventach? Zainwestuj w wysokiej jakości ściany podświetlane LED!

 

Podświetlane ekspozytory tkaninowe to idealne rozwiązanie na eventy i wystawy, na których chcesz przyciągnąć jak najwięcej uwagi i wywrzeć wpływ na potencjalnych klientów. Oferujemy szereg podświetlanych ścianek tkaninowych w różnych rozmiarach i stylach, które pasują do większości zastosowań związanych z wydarzeniami. 

Wykorzystanie najnowszej technologii oświetlenia LED do tworzenia jasnych, efektownych ścianek, które są bardzo tanie w eksploatacji i mają tysiące godzin żywotności. 

 

Firma Maxsee stawia na solidność i profesjonalny wygląd konstrukcji ścianek tekstylnych led, dlatego proponujemy stylowe i, nowoczesne ścianki reklamowe z ledami. Wolnostojące ramy LEDsą dostępne w różnych wymiarach wraz z grafiką wykonaną tkaninie obszytej taśmą silikonową i oświetleniem LED umieszczonym wewnątrz konstrukcji. Ścianki podświetlane LED wyróżniają się lekkością, mobilnością i złożyć oraz rozłożyć bez użycia narzędzi. Dzięki wysokiej jakości wydruku na tkaninie backlight, możemy zagwarantować że całość ścianki podświetlanej zyskuje wspaniały efekt. Oferowane ścianki podświetlane LED pakowane są torby transportowe lub specjalnie do tego przystosowane opakowania kartonowe. To idealne rozwiązanie na skuteczne promowanie produktów i swojej firmy!

Ścianka podświetlana IllumiGo™

Podświetlana ścianka teksylna IllumiGo™ Lekki i bardzo przenośny, IllumiGO LED Lightbox jest wolnostojący został zaprojektowany tak, aby oferować Twojej firmie przyciągającą wzrok, podświetlaną reklamę. Idealny do

Czytaj dalej»