Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Wynajem sprzętu targowego i reklamowego

Chcielibyśmy serdecznie zaprosić Państwa do zapoznania się z naszą szeroką ofertą wynajmu sprzętu wystawienniczego. Bez względu na to, czy planują Państwo wziąć udział w nadchodzących targach czy wystawach, nasz zespół ekspertów jest gotowy, by pomóc Państwu na każdym etapie. Jeśli interesuje Państwa konkretna stoisko lub prezentacja, prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, a chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w projektowaniu i budowaniu stoisk targowych i prezentacji, jesteśmy pewni, że sprostamy Państwa wymaganiom i pomożemy zrobić z następnej wystawy prawdziwe wydarzenie. Nie czekaj, skontaktuj się z nami jeszcze dziś i pozwól nam pomóc ci stworzyć niezapomniane doświadczenie wystawiennicze!

Wynajem sprzętu targowego i reklamowego​
6606887 orig

Ścianki reklamowe na wynajem

Jeśli chcesz w atrakcyjny sposób wypromować swoją firmę podczas różnego rodzaju wydarzeń, skorzystaj z wynajmu ścianki reklamowe na wynajem pop-up i tekstylnych. Takie ścianki to bardzo praktyczne rozwiązanie, które łatwo się montuje i demontuje.

Stoiska targowe typu boks

Stoiska targowe typu boks

Stoiska targowe typu boks oferujemy wynajem stoisk wystawienniczych. Stoiska te są wszechstronne i idealne dla małych i średniej wielkości wydarzeń.

8736604 orig

Wynajem zabudowy targowej

Wynajem zabudowy targowej Stoiska targowe różnią się między sobą wymiarami oraz elementami wyposażenia. Każde stoisko może zostać zmodyfikowane do Państwa potrzeb, stoiska są modułowe. Istnieje