Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lady degustacyjne i promocyjne

Jesteśmy zachwyceni, że możemy zaprezentować Państwu różnorodność oferowanych przez nas stoisk, cechujących się prostym montażem, wszechstronnością, trwałością i łatwością transportu. Nasze stoiska posiadają solidną konstrukcję oraz wytrzymały blat, co umożliwia bezproblemową prezentację katalogów lub przeprowadzenie badań opinii. Dodatkowo, elementy spersonalizowane takie jak flagi lub banery samodzielne przyciągają uwagę osób, które napotykają je na swojej drodze.

Nasi wykwalifikowani specjaliści starannie opracowują projekty, aby zapewnić nie tylko estetyczny wygląd, ale także prosty i efektywny montaż bez konieczności użycia specjalistycznych narzędzi. Ponadto, jesteśmy otwarci na specjalne życzenia klientów, którzy chcą, byśmy zaprojektowali stoisko, spełniające ich unikalne wymagania. Nasze zobowiązanie do doskonałej jakości i satysfakcji klienta nie ma sobie równych.

Posiadamy szeroką ofertę lad które charakteryzują się prostotą montażu, uniwersalnością, wytrzymałością i łatwością transportu.

Wytrzymała konstrukcja lad oraz blatu pozwoli na swobodną prezentację katalogów czy wypełniania ankiety. Dodatkowe elementy stoiska takie jak flaga czy wolno stojący baner na pewno przyciągnie uwagę.

Przemyślane rozwiązania i prosta budowa konstrukcji umożliwia szybki montaż bez użycia dodatkowych narzędzi. W ofercie posiadamy równie lady wykonywane pod specjalne zamówienie, które sprostają wymagania najbardziej wymagających klientów.

Lady degustacyjne i promocyjne
Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Trybunka reklamowa Basic Okrągła​

Trybunka reklamowa Basic Okrągła​

Trybunka reklamowa Basic Okrągła​ w kształcie tuby idealna do zastosowań targowych, informacyjnych lub degustacyjnych. Dostępna w dwóch wzorach kolorystycznych blatu. Szybki montaż bez użycia narzędzi, pakowana w dwie torby transportowe.

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™​

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™​

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™ to innowacyjny system modułowy składający się z ramy aluminiowej i wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. W ramie osadzone są mocne i wytrzymałe magnesy, które umożliwiają łatwe połączenie dwóch lub więcej lad przy użyciu prostych połączeń magnetycznych.

Trybunka pop-up tekstylna​

Trybunka pop-up tekstylna​

Trybunka pop-up tekstylna​ to wyjątkowy produkt, zaprojektowany z myślą o niezrównanej wygodzie i łatwości użytkowania. Innowacyjne rozwiązanie pozwala na szybki i bezproblemowy montaż, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują niezawodnego, wysokiej jakości trybunki, który można ustawiać w ciągu minut.

Lada podświetlana LED​

Lada podświetlana LED​

Lada podświetlana LED​ wszechstronna i idealna do reklamowania produktów podczas wydarzeń, konferencji, przyjęć oraz w punktach sprzedaży detalicznej.

Idealnie sprawdzą się na:
– stoiskach,
– degustacjach,
– prezentacjach,
– wolnostojące systemy do prezentacji produktu,
– punkty informacyjne.

Lady degustacyjne i promocyjne

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.