Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta jest niesamowicie prosta w montażu. Bez konieczności użycia narzędzi i długich godzin pracy, każdy może go złożyć w kilka minut. 

Jego trwałe i lekkie materiały zapewniają wytrzymałość, gwarantując, że przetrwa wiele lat. Dostępny w eleganckim kolorze, jest idealnym wyborem dla każdego, kto chce przyciągnąć uwagę na swoje wydarzenie i powitać swoich gości w spektakularny sposób. Z jedną półką umożliwia wygodne schowanie produktów lub broszur. 

Dodatkowo, dołączona torba transportowa umożliwia łatwe przenoszenie lady z jednego miejsca na drugie. To właśnie dlatego, lada Hop-up Counta to fantastyczna inwestycja dla każdego, kto ceni swój wizerunek i chce zaprezentować się w najlepszym świetle.

Lada promocyjna Hop-up Counta
hop up counta 2 third 82445

Cechy lady Hop-up Counta:

  • Szybki i łatwy w montażu
  • Pojedyncza grafika z zawijanej tkaniny
  • Szybka zmiana grafiki
  • Beznarzędziowy montaż
  • W zestawie półka i torba transportowa

Dane techniczne:

Waga:7,40 kg. / 8,90 kg.
Wysokosc:1020,00 mm
Szerokosc:1060,00 mm
Glebokosc:360,00 mm

Podobne produkty:

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada promocyjna Hop-up Counta

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.