Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lada promocyjna Promotion 3

Czy szukasz stoiska promocyjnego, które łączy w sobie funkcjonalność i styl? Nie szukaj dalej niż w naszej Promocyjnej Lada Promocja 3! To stoisko wystawowe charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych. 

Co więcej, stoisko jest wykonane z wysokiej jakości materiałów, w tym z taśmy Corex, termoformowanej górnej części oraz solidnego podstawy, którą można wybrać w jednym z dwóch kolorów. Zawierające duże pomieszczenie magazynowe z tyłu, stoisko jest świetne do przechowywania dodatkowych materiałów i zapasów w zasięgu ręki.

 Co więcej, stoisko może być spersonalizowane z indywidualną grafiką i marką, aby nadać mu unikalny charakter. Jeśli chodzi o wszechstronność i atrakcyjny wygląd, nasza promocyjna Lada Promocja 3 to świetny wybór!

Lada promocyjna Promotion 3
basics curved counter 83012

Wymiary - Lada Basic Lukowa bukowa/czarna

Waga:11,80 kg. / 13,80 kg.
Wysokość:925,00 mm
Szerokość:910,00 mm
Głębokość:480,00 mm
MaterialBlat i podstawa z płyty MDF, wrap z tworzywa sztucznego
MontazNa wcisk – Bez użycia narzędzi
Skladana w calosciNie
Counter topBuk / Czarny lub Czarny / Biały – dwustronny
Montaz grafikiRzep
Torba transportowa2 torby transportowe (w zestawie)
basics curved counter 83013
Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada promocyjna Promotion 3

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.