Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

Stojaki reklamowe w różnych zastosowaniach
W dostępnej naszej ofercie stojaków wystawowych znajdą Państwo konstrukcje do różnych zastosowań i różnych rozwiązaniach konstrukcyjnych, których łączy solidność i doskonała jakość wykonania. Dzięki tym cechom nasze konstrukcje stojaków wystawowych służą naszym klientom przez wiele lat! Szeroka gama stojaków pozwala na wykorzystywanie ich w kinach z wyeksponowanymi plakatami z repertuarem, a inne służą do zawieszenia kieszonek ekspozycyjnych zamiast tradycyjnych materiałów wykonanych na PCV. Modułowość konstrukcji stojaków oraz przemyślany system połączeń profili aluminiowych pozwala na łatwą i szybką wymianę grafiki, a sam stojak zyskuje nowy wygląd. Nasze konstrukcje pozwalają na łączeniu wielu modułów, dzięki czemu całość wygląda jeszcze bardziej intrygująco i atrakcyjnie wizualnie. Ogromne możliwość konfiguracji systemu pozwala stworzyć dowolną konstrukcję.

Stojaki wystawowe

Stojaki reklamowe do użytku wewnętrznego i zewnętrznego
W naszej ofercie dostępne są stojaki z przeznaczeniem do użytku wewnętrznego oraz zewnętrznego. Do rozwiązań zewnętrznych stosuje się inne rozwiązania konstrukcyjne, takie aby lepiej znosiły warunki atmosferyczne ale przede wszystkim były bardziej odporne na wiatr. Do tego typu stojaków stosuje się specjalnie zaprojektowane podstawy o wadze wynoszącej nawet 30 kg. To daje nam pewność że nawet najsilniejszy wiatr nie powinien wpływać na ich stabilność. Stojaki do prezentacji wewnętrznej wykonane są z bardziej smukłych profili aluminiowych co automatycznie przekłada się na ich wagę. To przekłada się na łatwiejszy montaż oraz transport.

Stojaki wystawowe z nadrukiem
Głównym elementem każdego stojaka wystawowego jest grafika i w większości przypadków wykonywana jest na płytach PCV lub Dibont. Wydruki wykonane w nowoczesnej technologii drukarskiej powodują że barwy wydruków zachowują przez wiele lat pierwotne nasycenie. System rozwiązań montażu plansz z wydrukiem pozwala na łatwą wymianę dostosowując ją do aktualnej ekspozycji. Systemy wystawowe pozwalają na zamontowanie wydruku jedno lub dwustronnego. W ofercie posiadamy różne komponenty do stojaków takiej jak uchwyty czy systemy linkowe.

Gdzie stojaki reklamowe znajdują zastosowanie?
Nasze stojaki można wykorzystywać w dowolnym obszarze i przestrzeni takich jak targi, eventy, konferencje, hotele, muzea, kina czy każde inne miejsce promocji lub wystawy. Jesteśmy w stanie stworzyć praktycznie dowolną atrakcyjnie i kreatywną kompozycję, która zwróci uwagę odbiorców. 

Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojaki wystawowe na zewnątrz stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

Stojaki wystawowe

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.