Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Flagi windery reklamowe

Od flag w kształcie piór po różne rozmiary od 3 m do ponad 4, nasze wytrzymałe flagi zewnętrzne są idealne do użycia we wszystkich sytuacjach. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz używać na stałe do długoterminowej promocji, czy potrzebujesz go na imprezę charytatywną lub sportową, są one stworzone, aby wywrzeć wrażenie.

Wybór baz do różnych zastosowań
Rozumiemy, że flaga reklamowa jest używana na różne sposoby. Dlatego oferujemy wybór podstaw, które pasują do więcej niż jednego z naszych typów flag.

Dbanie o swoje flagi
Krawędzie flagi są obszyte, aby wydłużyć jej żywotność, ale nadal możesz przedłużyć żywotność flagi, dbając o nią. Podczas prania wybierz w pralce ustawienie zimnego prania.

Realna maksymalna żywotność flagi to 6 miesięcy podczas ciągłego użytkowania. Gdy flagi nie są używane, upewnij się, że tkanina jest sucha i złożona. Dbanie o wydrukowaną grafikę flagową wydłuży żywotność i czas użytkowania, oszczędzając pieniądze na dłuższą metę.

Flagi windery reklamowe
flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Flagi windery reklamowe

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.