Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ścianki reklamowe pop-up

Ścianki reklamowe pop-up to klasyczne konstrukcje pająkowe wykonane z elementów aluminiowych. Konstrukcje ścianek pop-up występują w dwóch wersjach blokady, automatyczną poprzez magnetyczne elementy lub napinające konstrukcję sprężyny. Ścianki reklamowe pop-up są ściankami funkconalnymi i łatwymi w montażu.  co ułatwia szybkość jak i łatwość montażu i demontażu.

Unikalna Konstrukcja

Rama ścianki reklamowej Impact posiada funkjcę magnetycznej blokady konstrukcji. Polega to na tym, że konstrukcja nie wymaga dodatkowych połączeń. Dodatkowo konstrukcja jest wykonana z lekkich elementów aluminiowych. 

Panele

Panele ścianek reklamowych pop-up dostępne są w wielu różnych tworzywach i możliwościach jak np. grafika integralna. Panele można stosować wymiennie. Montaż odbywa się za pomocą magnesów przytwierdzonych zarówno na panelach jak i szynach wzmacniających.

Opakowanie transportowe umożliwia łatwe zbudowanie lady

Pojemniki transportowe mogą być wykorzystane do budowy trybunki, jeszcze bardziej uatrakcyjniając zabudowę. System bardzo wygodny do prezentacji, transportu i magazynowania, jest prawdziwym bestsellerem w skali światowej. Do lepszego zgrania owalny pojemnik transportowy nawiązuje do łuków ścianki Impact. Pojemniki transportowe posiadają kółka dla lepszego i łatwiejszego transportu. 

Ścianka reklamowa pop-up Impact​
Ścianka reklamowa SEG

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+ to innowacyjne rozwiązanie wystawiennicze, które zachwyca swoim estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Materiał graficzny wydrukowany na tkaninie nakładany jest na ramę aluminiową z systemem ramek silikonowych, dzięki czemu prezentuje się idealnie gładko i równomiernie, bez jakichkolwiek zagięć czy fałd.

Ścianka reklamowa pop-up Impact​

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Ścianka reklamowa pop-up Impact​ magnetyczna z systemem auto blokady konstrukcji, grafiką, pojemnikiem transportowym i oświetleniem. Wszystko czego potrzebujesz do szybkiej i łatwej prezentacji swojej firmy..

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​ przyciąga uwagę na targach! Użyj naszej ścianki pop-up Impact prosta. Jakość druku jest równie ważna, aby stworzyć skuteczną reklamę, zapadającą w pamięć.

Ścianki reklamowe pop-up

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.