Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lada promocyjna pop-up

Lada to wspaniałe urządzenie o unikalnym projekcie pop-up, który sprawia, że łatwo go montować i demontować. Ten Lada jest idealny na każde wydarzenie lub targi, ponieważ posiada wbudowaną półkę do prezentowania Twoich produktów. Panel graficzny jest przytwierdzony za pomocą silnych magnesów, co ułatwia jego montaż i demontaż z konstrukcji. Możesz wybierać między dwoma różnymi wzorami – prostą lub zakrzywioną wersją – każda dostępna w dwóch różnych rozmiarach. Dzięki temu możesz uzyskać idealny wyświetlacz dla swoich konkretnych potrzeb. A gdy nadszedł czas, aby spakować się i udać się na kolejne wydarzenie, lada jest wyposażona we własną torbę transportową, co ułatwia transport.

Lada promocyjna pop-up
lada targowa pop-up

Cechy lady promocyjnej pop-up

Szybki i łatwy montaż dzięki ramie magnetycznej ramie pop-up
Dostępna w dwóch rozmiarach 2×1 i 2×2
Jednostronna grafika PCV montowana za pomocą listew magnetycznych
Lada pakowana jest do wzmocnionej walizki na kółkach, co ułatwia jej transport i przechowywanie, gdy nie jest używana
Do lady dołączony jest składany blat w kolorze buku

MateriałAluminium, plastik i blat z MDF
MontażPołączenia magnetyczne
Składana w całościTak
Counter topSkładany – Kolor bukowy
Pólki4
Montaż grafikiMagnetyczne zawiesia i listwy (przystosowane do panelu 440 mikronów – biały panel dostępny dodatkowo), taśma magnetyczna (w zestawie)
Torba transportowaWaliza na kółkach

Podobne produkty:

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada promocyjna pop-up

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.