Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojaki banerowe / napinane

Stojaki banerowe są niezwykle praktycznym i skutecznym rozwiązaniem dla branży wystawienniczej. Charakteryzują się one nie tylko swoją lekkością, ale także łatwością montażu i wysoką trwałością. Stojaki napinane stanowią doskonałą formę wzbogacenia reklamy, pozwalając na skuteczne i przyciągające uwagę wyeksponowanie produktów w niemalże każdym miejscu. 

Prosta konstrukcja stojaka napinanego umożliwia jego montaż na dowolnej powierzchni, zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Przeznaczone są dla wszystkich firm, które chcą w atrakcyjny, ale jednocześnie tani sposób zwiększyć skuteczność swojej reklamy. Dzięki temu rozwiązaniu, reklama stanie się bardziej widoczna i przyciągnie uwagę potencjalnych klientów, co w konsekwencji przyczyni się do zwiększenia sprzedaży i sukcesu firmy.

stojaki banerowe / napinane
ścianka banerowa pegasus

Ścianka reklamowa Pegasus

Ścianka reklamowa Pegasus jest łatwa w konfiguracji dzięki różnym możliwościom ustawienia wysokości i szerokości dzięki teleskopowej konstrukcji.

roll-up tekstylny Monolith Eco

Roll-up tekstylny Monolith Eco o szer. 80 i 100 cm

Roll-up tekstylny Monolith Eco to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów roll-up. Wydruk wykonany na materiale tesktylny umożliwia łatwy transport przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości i profesjonalnego wyglądu. Roll-up tekstylny to doskonałe rezwiązanie na eventy, konferencje i targi, pozwalając w łatwy sposób zaprezentować swoją markę lub przekazać wiadomość.

300x400 0016 basics round counter orig 2

X-Banner Compact – Pajączek reklamowy ​

X-Banner Compact – Pajączek reklamowy Ekonomiczna wersja popularnego na rynku systemu do prezentacji grafiki na banerze oczkowanym. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi litery X. Wykonana w całości z włókna

Pajączek reklamowy X-Banner Standard​​

Pajączek reklamowy X-Banner Standard​​

Pajączek reklamowy X-Banner Standard​​ to doskonały stojak reklamowy na targi, wydarzenia i prezentacje promocyjne, innowacyjny stojak banerowy został zaprojektowany, aby Twoja marka i wiadomość była wyróżniona.

Stojaki banerowe / napinane

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.