Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Zewnętrzne systemy reklamowe

Zewnętrzne systemy reklamowe to perfekcyjne narzędzie dla wszystkich przedsiębiorców, którzy chcą reklamować swój biznes w maksymalnie skuteczny sposób. Dlaczego? Ponieważ są one zaprojektowane z najwyższą starannością, aby oferować niezawodność i trwałość na długie lata.

Ich najważniejszą cechą jest specjalnie stworzona podstawa, która z łatwością zadomowi się na każdym rodzaju powierzchni – wystarczy ją napełnić wodą lub piaskiem, aby zapewnić systemowi dodatkową stabilność. Co więcej, zewnętrzne systemy reklamowe stanowią wspaniały dodatek do stoisk targowych, przyciągając uwagę każdego potencjalnego klienta i przyczyniając się do zwiększenia zainteresowania. Są również rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy chodzi o promowanie marki wewnątrz pomieszczeń, szczególnie w centrach handlowych i innych miejscach często odwiedzanych przez tłumy ludzi.

Dzięki zewnętrznym systemom reklamowym masz wspaniałą okazję, aby wyróżnić swoją markę spośród innych i przyciągnąć wzrok klientów. Co więcej, to kosztowo-skuteczny sposób na maksymalne zwiększenie ilości Twoich klientów, a możliwości są naprawdę nieograniczone!

Nie zwlekaj, zacznijmy dzisiaj!

Zewnętrzne systemy reklamowe
Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojaki wystawowe na zewnątrz stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind to wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne stojaki reklamowe z grafiką zamocowaną w panelu zatrzaskowym. Posiadają sprężyny przymocowane do stabilnej podstawy na kółkach, która może być wypełniona 25 litrami wody.

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​ to doskonałe rozwiązanie do wyeksponowania baneru reklamowego na zewnątrz. Stojak wykonany jest z trwałych materiałów i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.