Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™

Lada Modulate™ to innowacyjny system modułowy składający się z ramy aluminiowej i wysokiej jakości grafiki drukowanej na tkaninie. W ramie osadzone są mocne i wytrzymałe magnesy, które umożliwiają łatwe połączenie dwóch lub więcej lad przy użyciu prostych połączeń magnetycznych. Lada Modulate™ jest odpowiednia do użytku samodzielnego lub do stworzenia dłuższej recepcji lub baru, a jej montaż bez użycia narzędzi jest możliwy w kilka minut. Grafiki na naciągniętej tkaninie mogą znajdować się pod lub nad blatem, w zależności od zastosowania. Blat został zaprojektowany z czarnej, termoformowanej płyty MDF, a opcjonalna półka z białej laminowanej płyty MDF jest również dostępna.

Transport z Lada Modulate™ jest łatwy dzięki wyścielanej torbie, która chroni blat. Możliwość drukowania indywidualnych grafik dla dwóch lub więcej połączonych ramek oznacza, że można tworzyć większe przestrzenie recepcyjne lub obszary usługowe. Płaskie opakowanie ułatwia transport i przechowywanie, a system modułowy pozwala na ponowne wykorzystanie Lada Modulate™ z wymiennymi grafikami. Przekonaj się już dziś o wygodzie i wszechstronności systemu Lada Modulate™!

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™​
konstrukcja lady modulate

Specyfikacja:

MaterialAluminiowe rury Ø 30 mm, blat i półka z płyty MDF
MontazSamozatrzaskujące klipsy
Skladana w calosciNie
Counter topCzarny
Pólki1 – opcja dodatkowa
Montaz grafikiZamek błyskawiczny
Torba transportowaWzmocniona torba transportowa z wewnętrzną przegrodą
blokada blatu lady modulate
torba transportowa lady modulate
Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada targowa z wydrukiem tekstylnym Modulate™

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.