Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lada podświetlana LED

Lada podświetlana LED​ to skuteczne i efektywne narzędzie marketingu, aby rozwinąć swoją działalność na kolejny poziom! W takim razie wiesz, że potrzebny Ci kompletny zestaw marketingowy do każdego wydarzenia, na którym się pojawisz. Ale dlaczego nie ulepszyć go jeszcze bardziej? Nasz przenośny stoiskowy LED SEG Light Box to idealne rozwiązanie dla Ciebie! Nie tylko jest prosty w montażu, ale również przenośny i może dodać uroku Twojemu stoisku lub straganowi na każdym evencie. Zaimponuj swoim klientom i odbiorcom dwustronnym, podświetlanym, spersonalizowanym projektem graficznym na naszym stoisku targowym, które prezentuje Twoją markę lub wiadomość z łatwością. A najlepsze jest to, że jest wszechstronny i może pasować do każdej naszej namiotówki na wydarzenia, na przykład do namiotu z daszkiem, nadmuchiwanej igloo, namiotu nadmuchiwanej kapelusza – nazwij to! Bądź tematem do rozmów na następnym evencie i wyróżnij się naszym specjalnym przenośnym stoiskowym LED SEG Light Box.

Lada podświetlana LED​
Lada podświetlana LED

Specyfikacja

MateriałAluminium 100 mm, blat z MDF
MontażBez użycia narzędzi
Składana w całościNie
Counter topBiały
Montaż grafikiSilikonowe obszycie 3 mm (SEG)
Torba transportowaOchronne pudełko z uchwytem
LED SystemW zestawie paski ledowe
Lada podświetlana LED
Lada podświetlana LED

Podobne produkty:

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Lada podświetlana LED​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.