Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Trybunka reklamowa Basic Okrągła

Poszukujesz profesjonalnego i skutecznego narzędzia promocyjnego, które pomoże Twojemu biznesowi wyróżnić się na następnym targu lub evencie? Rozważ podstawową okrągłą trybunkę – funkcjonalne i wszechstronne rozwiązanie wyświetlania, które na pewno przyciągnie uwagę potencjalnych klientów. Ta rurkowata konstrukcja doskonale nadaje się do promowania Twojego produktu, przekazywania informacji lub oferowania próbek do degustacji. Dzięki swojemu eleganckiemu i nowoczesnemu designowi, podstawowa okrągła trybunka jest doskonałym wyborem dla firm, które chcą zrobić trwałe wrażenie na swojej grupie docelowej. Niezależnie od tego, czy organizujesz premierę produktu, wystawiasz na targach czy po prostu chcesz zaprezentować swoją markę w unikalny i przyciągający wzrok sposób, podstawowa okrągła trybunka to narzędzie, którego potrzebujesz, aby odnieść sukces. Nie przegap tej fantastycznej okazji promocyjnej – zainwestuj dzisiaj w podstawową okrągłą trybunkę!

Trybunka reklamowa Basic Okrągła​
lada promocyjna okrągła

Główne cech lady:

Główne cech lady:
– 2 wzory kolorystyczne blatu i podstawy: czarny i okleinie bukowej,
– szybki montaż bez użycia narzędzi,
– dwie torby w zestawie.

Specyfikacja:

MATERIAŁ: drewno, PCV
KSZTAŁT BLATU: koło
WAGA PRODUKTU: 8 kg
WYMIARY ROZŁOŻONEGO SYSTEMU: Ø45 cm x 93 cm
WYMIARY W OPAKOWANIU INDYWIDUALNYM: 48x47x10 + 20x20x95 c
foto add 846
foto add 848
Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up

Lada promocyjna pop-up oparta o konstrukcję składaną typu pop-up, posiadająca półkę na produkty. Grafika mocowana magnetycznie do listew wzmacniających konstrukcję. Lada dostępna w wersji prostej oraz łukowej w dwóch rozmiarach. W komplecie torba transportowa.

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3

Lada promocyjna Promotion 3 charakteryzuje się dużym, zaokrąglonym blatem, idealnym do prezentacji produktów i materiałów podczas targów i wydarzeń promocyjnych.

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta

Lada promocyjna Hop-up Counta to solidna, lekka lada, którą można szybko i łatwo złożyć – idealna, aby przyciągnąć uwagę i powitać gości. Zawiera pojedynczą półkę i torbę transportową.

Lada degustacyjna

Lada degustacyjna

Klasyczna lada degustacyjna oparta o składaną na płasko konstrukcję aluminiową. W komplecie blat z możliwością zamówienia we własnym kolorze. Całość pakowana w torbę transportową.

Trybunka reklamowa Basic Okrągła

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.