Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Wynajem lad wystawienniczych

Lady posiadają blat w kolorze czarny groszek, na życzenie klienta jesteśmy w stanie wykonać blat w innym kolorze. Dolny płaszcz jest koloru białego lub możliwość wykonania wydruku wielkoformatowego z umieszczeniem logo firmy. W ofercie posiadamy lady promocyjne / degustacyjne, a także lady oparte o profile aluminiowe. Zapraszamy do kontaktu.

Wynajem lad wystawienniczych​
stoisko targowe systemu Vector 9m

System modułowy Vector​

System modułowy Vector​ to modułowe rozwiązanie dla małych i średnich targów. Materiał Display Streatch pozwala na zmianę grafiki. Szeroki wybór modułów.

stojak informacyjny

Profile Aluminiowe

Profile aluminiowe idealne rozwiązanie do wystaw. Łatwe w kształtowaniu, lekkie i trwałe. Pasują do każdych potrzeb i dają pożądany efekt wizualny. Idealne dla nowoczesnych rozwiązań wystawowych.

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate™ jest idealna do stworzenia małych i średnich stoisk wystawienniczych. Montaż stoiska opartego o system Modulate™ jest łatwy i bez użycia narzędzi. System pozwala na nieograniczoną ilość konfiguracji.

Wynajem lad wystawienniczych​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.