Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stoiska targowe typu boks

W ofercie naszej posiadamy szeroki wybór zabudowy stoisk targowych opartych o profile aluminiowe typu boks. Każde stoisko możemy dostosować do wymagań klienta takich jak: wymiar poszczególnych ścian, lady, stoliki, półki na katalogi oraz wydruki wielkoformatowe. Przygotowujemy projekty stoisk na podstawie dostarczonych założeń klienta. Firma nasza zapewnia montaż / demontaż stoisk oraz usługi transportowe. Zapraszamy do kontaktu.

Stoiska targowe typu boks
stoisko targowe systemu Vector 9m

System modułowy Vector​

System modułowy Vector​ to modułowe rozwiązanie dla małych i średnich targów. Materiał Display Streatch pozwala na zmianę grafiki. Szeroki wybór modułów.

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate™ jest idealna do stworzenia małych i średnich stoisk wystawienniczych. Montaż stoiska opartego o system Modulate™ jest łatwy i bez użycia narzędzi. System pozwala na nieograniczoną ilość konfiguracji.

stojak informacyjny

Profile Aluminiowe

Profile aluminiowe idealne rozwiązanie do wystaw. Łatwe w kształtowaniu, lekkie i trwałe. Pasują do każdych potrzeb i dają pożądany efekt wizualny. Idealne dla nowoczesnych rozwiązań wystawowych.

Stoiska targowe typu boks

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.