Maxsee Expo Service - Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojak wystawowy do ekspozycji zewnętrznej z wydrukiem na płycie PCV lub Dibond. Konstrukcja wykona z aluminiowych profili, całość obciążona betonowymi podstawami. Stojaki umożliwiają połączenie konstrukcji w różne konfiguracje. Zewnętrzne stojaki wystawowe umożliwiają prezentację grafiki jedno lub dwustronnie. Istnieje możliwość zamówienia samych konstrukcji bez wydruku (wydruk na płytach we własnym zakresie).

Stojak wystawowy z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego, doskonałe rozwiązanie przy organizacji wystaw plenerowych.

Konstrukcja stojaka wystawowego wykonana jest z profili aluminiowych. Pionowe słupki o przekroju 6 cm w które montuje się za pomocą specjalnych zamków w poziomych belkach. Konstrukcja profili posiada szczeliny w które wpuszcza się grafikę wykonaną na płytach PCV lud odpornych na warunki pogodowe płytach kompozytowych Dibond. 

Stojaki wystawowe
stojak wystawowy outdoor vision 70x100 3

Stabilność stojaków wystawowych zapewniają betonowe podstawy o średnicy 50 cm i wadze 25 kg każda.

Stojaki wystawowe umożliwia samodzielną zmianę konfiguracji ich ustawienia, umożliwiając łączenie w ciągi w linii prostej, w zyg-zak lub w czworokąt. Samodzielnie można regulować wysokość mocowania poziomych belek, umożliwiając tym samym zmianę wysokości montowanych grafik.


Stojaki dostarczane są wraz z kompletem kluczy imbusowych do samodzielnego montażu.

Całkowita wysokość stojakaPrzekrój słupkaWymiary belkiMaksymalna grubość płytyWaga podstawyŚrednica podstawy
200 cm6 cm5×1,6 cm4 mm25 kg50 cm
stojak wystawowy zewnętrzny
Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Stojaki wystawowe zewnętrzne

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.