Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojak wystawowy do ekspozycji zewnętrznej z wydrukiem na płycie PCV lub Dibond. Konstrukcja wykona z aluminiowych profili, całość obciążona betonowymi podstawami. Stojaki umożliwiają połączenie konstrukcji w różne konfiguracje. Zewnętrzne stojaki wystawowe umożliwiają prezentację grafiki jedno lub dwustronnie. Istnieje możliwość zamówienia samych konstrukcji bez wydruku (wydruk na płytach we własnym zakresie).

Stojak wystawowy z przeznaczeniem do użytku zewnętrznego, doskonałe rozwiązanie przy organizacji wystaw plenerowych.

Konstrukcja stojaka wystawowego wykonana jest z profili aluminiowych. Pionowe słupki o przekroju 6 cm w które montuje się za pomocą specjalnych zamków w poziomych belkach. Konstrukcja profili posiada szczeliny w które wpuszcza się grafikę wykonaną na płytach PCV lud odpornych na warunki pogodowe płytach kompozytowych Dibond. 

Stojaki wystawowe
stojak wystawowy outdoor vision 70x100 3

Stabilność stojaków wystawowych zapewniają betonowe podstawy o średnicy 50 cm i wadze 25 kg każda.

Stojaki wystawowe umożliwia samodzielną zmianę konfiguracji ich ustawienia, umożliwiając łączenie w ciągi w linii prostej, w zyg-zak lub w czworokąt. Samodzielnie można regulować wysokość mocowania poziomych belek, umożliwiając tym samym zmianę wysokości montowanych grafik.


Stojaki dostarczane są wraz z kompletem kluczy imbusowych do samodzielnego montażu.

Całkowita wysokość stojakaPrzekrój słupkaWymiary belkiMaksymalna grubość płytyWaga podstawyŚrednica podstawy
200 cm6 cm5×1,6 cm4 mm25 kg50 cm
stojak wystawowy zewnętrzny
winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Stojaki wystawowe zewnętrzne

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.