Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge to nie tylko popularny produkt, ale wręcz bestseller! Elegancka, czarna maszt stanowi dodatkową ozdobę dla tego wszechstronnego i lekkiego produktu, który idealnie sprawdza się zarówno na imprezach wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szybkie i łatwe montowanie tego systemu zapewnia więcej czasu na skupienie się na samej imprezie lub promocji, natomiast mocna konstrukcja pozwala mu przetrwać wiatry o prędkości 21-29 km/h, zapewniając, że pozostanie na swoim miejscu i przyciągnie uwagę. Bez względu na to, czy wybierzesz druk grafiki jedno- czy dwustronny, personalizacja projektu jest bardzo prosta. Dzięki naturalnym ruchom w powietrzu, ta flaga idealnie nadaje się do zwrócenia uwagi na parkingach, targach, a także imprezach plenerowych. To wszechstronny i funkcjonalny produkt, który powinien znaleźć się w każdej firmie lub organizacji, która chce zrobić trwałe wrażenie i wyróżnić się spośród tłumu.

flaga reklamowa zoom Edge
winder reklamowy zoom quill

Specyfikacja

Materiał Aluminium
Grafika Jednostronna lub dwustronna
Montaż grafiki Tunel
Prędkość wiatru Do 29 km/h

Podstawy do flag reklamowych Zoom

Podobne produkty

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Flaga reklamowa Zoom Edge

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.