Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge to nie tylko popularny produkt, ale wręcz bestseller! Elegancka, czarna maszt stanowi dodatkową ozdobę dla tego wszechstronnego i lekkiego produktu, który idealnie sprawdza się zarówno na imprezach wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Szybkie i łatwe montowanie tego systemu zapewnia więcej czasu na skupienie się na samej imprezie lub promocji, natomiast mocna konstrukcja pozwala mu przetrwać wiatry o prędkości 21-29 km/h, zapewniając, że pozostanie na swoim miejscu i przyciągnie uwagę. Bez względu na to, czy wybierzesz druk grafiki jedno- czy dwustronny, personalizacja projektu jest bardzo prosta. Dzięki naturalnym ruchom w powietrzu, ta flaga idealnie nadaje się do zwrócenia uwagi na parkingach, targach, a także imprezach plenerowych. To wszechstronny i funkcjonalny produkt, który powinien znaleźć się w każdej firmie lub organizacji, która chce zrobić trwałe wrażenie i wyróżnić się spośród tłumu.

flaga reklamowa zoom Edge
winder reklamowy zoom quill

Specyfikacja

Materiał Aluminium
Grafika Jednostronna lub dwustronna
Montaż grafiki Tunel
Prędkość wiatru Do 29 km/h

Podstawy do flag reklamowych Zoom

Podobne produkty

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Flaga reklamowa Zoom Edge

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.