Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon

Dużego formatu grafika, ramka wykonana z aluminium, grafika zamontowana za pomocą tzw. systemu oczkowego, idealnie dla plansz PCV. Monsoon jest bardzo łatwy w użyciu, jest doskonałym nośnikiem grafiki dla różnych wystaw, targów i imprez promocyjnych zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Może być używany również w dwustronną grafiką. 2 wymiary ramek : 1000mm x 2500mm, 1250mm x 3000mm. 

Grafika jest bezpiecznie przymocowana do ramy za pomocą elastycznych linek, zapewniając, że pozostanie nietknięta podczas transportu. Ta graficzna prezentacja to idealny wybór dla firm, które chcą łatwo, praktycznie i z wysokiej jakości projektu pokazać swoją wiadomość marki. Dodatkowo, posiada praktyczną torbę transportową dla łatwej obsługi.

Specyfikacja:

MaterialAluminiowa rama (25 mm), łączniki z tworzywa sztucznego
GrafikaJednostronna
Montaz grafikiSystem oczkowy z gumkami
Predkosc wiatruDo 39 km/h
monsoon 2 second 79928

Wymiary / szablony / instrukcje

monsoon 2 second 79927
monsoon 2 second 79929

Podobne produkty:

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojaki wystawowe na zewnątrz stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

Stojak reklamowy outdoor Monsoon

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.