Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon

Dużego formatu grafika, ramka wykonana z aluminium, grafika zamontowana za pomocą tzw. systemu oczkowego, idealnie dla plansz PCV. Monsoon jest bardzo łatwy w użyciu, jest doskonałym nośnikiem grafiki dla różnych wystaw, targów i imprez promocyjnych zarówno wewnątrz pomieszczeń jak i na zewnątrz. Może być używany również w dwustronną grafiką. 2 wymiary ramek : 1000mm x 2500mm, 1250mm x 3000mm. 

Grafika jest bezpiecznie przymocowana do ramy za pomocą elastycznych linek, zapewniając, że pozostanie nietknięta podczas transportu. Ta graficzna prezentacja to idealny wybór dla firm, które chcą łatwo, praktycznie i z wysokiej jakości projektu pokazać swoją wiadomość marki. Dodatkowo, posiada praktyczną torbę transportową dla łatwej obsługi.

Specyfikacja:

MaterialAluminiowa rama (25 mm), łączniki z tworzywa sztucznego
GrafikaJednostronna
Montaz grafikiSystem oczkowy z gumkami
Predkosc wiatruDo 39 km/h
monsoon 2 second 79928

Wymiary / szablony / instrukcje

monsoon 2 second 79927
monsoon 2 second 79929

Podobne produkty:

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojaki wystawowe na zewnątrz stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

Stojak reklamowy outdoor Monsoon

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.