Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

Ścianka tekstylna pop-up Embrace+ występuje w dwóch wersjach: nie podświetlanej i podświetlanej oświatłem LED z wydrukiem na materiale tekstylnym.

Ścianka pozwala na montaż grafiki jedno i dwustronnej. Idealny do zastosowań wystawienniczych lub w sytuacjach, gdy trzeba zrobić duże wrażenie. Można go używać jako samodzielnej ramy lub skorzystać z elastyczności systemu i połączyć kilka ram, aby stworzyć większą prostą ścianę, konfigurację w kształcie litery U lub narożnik 90°.

Ścianka reklamowa SEG to bezproblemowe rozwiązanie oferujące wysokiej jakości grafikę i szybki montaż. Elegancki, stylowy i profesjonalna ścianka reklamowa SEG to idealne rozwiązanie które nadaje się na konferencje, seminaria, wydarzenia i punkty sprzedaży detalicznej POS.

konstrukcja ścianki tekstylnej SEG
konstrukcja ścianki tekstylnej SEG

Cechy ścianki tekstylnej SEG

 

– Zakres szerokości od 3×1 do 3×4
– Drukowane przy użyciu najnowszej technologii na materiale tekstylnym
– Trwała aluminiowa rama
– Wydruk bez zagnieceń

listwy wzmacniające ścianki tekstylnej SEG
stopki konstrukcji ścianki tekstylnej SEG
Ścianka reklamowa SEG

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+ to innowacyjne rozwiązanie wystawiennicze, które zachwyca swoim estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Materiał graficzny wydrukowany na tkaninie nakładany jest na ramę aluminiową z systemem ramek silikonowych, dzięki czemu prezentuje się idealnie gładko i równomiernie, bez jakichkolwiek zagięć czy fałd.

Ścianka reklamowa pop-up Impact​

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Ścianka reklamowa pop-up Impact​ magnetyczna z systemem auto blokady konstrukcji, grafiką, pojemnikiem transportowym i oświetleniem. Wszystko czego potrzebujesz do szybkiej i łatwej prezentacji swojej firmy..

roll-up tekstylny Monolith Eco

Roll-up tekstylny Monolith Eco o szer. 80 i 100 cm

Roll-up tekstylny Monolith Eco to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów roll-up. Wydruk wykonany na materiale tesktylny umożliwia łatwy transport przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości i profesjonalnego wyglądu. Roll-up tekstylny to doskonałe rezwiązanie na eventy, konferencje i targi, pozwalając w łatwy sposób zaprezentować swoją markę lub przekazać wiadomość.

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.