Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

Ścianka tekstylna pop-up Embrace+ występuje w dwóch wersjach: nie podświetlanej i podświetlanej oświatłem LED z wydrukiem na materiale tekstylnym.

Ścianka pozwala na montaż grafiki jedno i dwustronnej. Idealny do zastosowań wystawienniczych lub w sytuacjach, gdy trzeba zrobić duże wrażenie. Można go używać jako samodzielnej ramy lub skorzystać z elastyczności systemu i połączyć kilka ram, aby stworzyć większą prostą ścianę, konfigurację w kształcie litery U lub narożnik 90°.

Ścianka reklamowa SEG to bezproblemowe rozwiązanie oferujące wysokiej jakości grafikę i szybki montaż. Elegancki, stylowy i profesjonalna ścianka reklamowa SEG to idealne rozwiązanie które nadaje się na konferencje, seminaria, wydarzenia i punkty sprzedaży detalicznej POS.

konstrukcja ścianki tekstylnej SEG
konstrukcja ścianki tekstylnej SEG

Cechy ścianki tekstylnej SEG

 

– Zakres szerokości od 3×1 do 3×4
– Drukowane przy użyciu najnowszej technologii na materiale tekstylnym
– Trwała aluminiowa rama
– Wydruk bez zagnieceń

listwy wzmacniające ścianki tekstylnej SEG
stopki konstrukcji ścianki tekstylnej SEG
Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​ przyciąga uwagę na targach! Użyj naszej ścianki pop-up Impact prosta. Jakość druku jest równie ważna, aby stworzyć skuteczną reklamę, zapadającą w pamięć.

Ścianka reklamowa pop-up Impact​

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Ścianka reklamowa pop-up Impact​ magnetyczna z systemem auto blokady konstrukcji, grafiką, pojemnikiem transportowym i oświetleniem. Wszystko czego potrzebujesz do szybkiej i łatwej prezentacji swojej firmy..

Ścianka reklamowa tekstylna SEG - Embrace+

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.