Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Posiada konstrukcję wykonaną za aluminium. Górna listwa panela graficznego do konstrukcji mocowana jest za pomocą haczyków. Jest to rozwiązanie dużo bardziej skuteczne od magnetycznych. Łatwość i duża mobilność systemu stawia system w pierwszej czołówce systemów wystawienniczych. Całość pakowana w wygodny pojemnik transportowy.

Zestaw zawiera:
 konstrukcję wykonaną z aluminium,
– listwy magnetyczne,
– panele z nadrukiem w wysokiej rozdzielczości,
– 2 lampy halogenowe wraz z okablowaniem,
– pojemnik transportowy na kółkach,

Ścianka reklamowa pop-up Impact​
listwy magnetyczne ścianki pop-up

Impact to podstawowa ścianka wystawiennicza, która zawiera ramę z roczną gwarancją, grafikę na front z zawijanymi panelami końcowymi, walizkę, która służy również jako lada i 2 x światła. Wszystkie grafiki, w tym opcjonalne opakowanie, są drukowane UV na materiale PVC o grubości 400 mikronów i testowane przed wysyłką, aby upewnić się, że wszystko działa dokładnie tak, jak powinno.

ścianka reklamowa pop-up prosta

Wymiary:

Podobne produkty

roll-up tekstylny Monolith Eco

Roll-up tekstylny Monolith Eco o szer. 80 i 100 cm

Roll-up tekstylny Monolith Eco to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów roll-up. Wydruk wykonany na materiale tesktylny umożliwia łatwy transport przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości i profesjonalnego wyglądu. Roll-up tekstylny to doskonałe rezwiązanie na eventy, konferencje i targi, pozwalając w łatwy sposób zaprezentować swoją markę lub przekazać wiadomość.

Ścianka reklamowa SEG

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+

Ścianka reklamowa tekstylna SEG – Embrace+ to innowacyjne rozwiązanie wystawiennicze, które zachwyca swoim estetycznym wyglądem i funkcjonalnością. Materiał graficzny wydrukowany na tkaninie nakładany jest na ramę aluminiową z systemem ramek silikonowych, dzięki czemu prezentuje się idealnie gładko i równomiernie, bez jakichkolwiek zagięć czy fałd.

Ścianka reklamowa pop-up Impact​

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Ścianka reklamowa pop-up Impact​ magnetyczna z systemem auto blokady konstrukcji, grafiką, pojemnikiem transportowym i oświetleniem. Wszystko czego potrzebujesz do szybkiej i łatwej prezentacji swojej firmy..

Ścianka reklamowa pop-up Impact

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.