Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon

Przedstawiamy Państwu największy dostępny banner reklamowy z grafiką, pokrywający imponującą powierzchnię sześciu metrów kwadratowych. Banner ten może posiadać grafikę jednostronną lub obustronną, co czyni go wszechstronnym i imponującym rozwiązaniem dla każdego zewnętrznego wydarzenia promocyjnego. Z możliwością połączenia wielu systemów w jedną spójną całość, można wykorzystać jeszcze więcej przestrzeni na przekazanie swojej informacji. Banner ten może być również doskonałym rozwiązaniem dla reklamy wewnątrz pomieszczeń. Z ramieniem teleskopowym, które osiąga maksymalną wysokość około 2400 mm i maksymalną szerokość około 2500 mm, można dostosować ten banner do indywidualnych potrzeb. W celu uzyskania najlepszej stabilności, zalecamy wypełnienie podstawy piaskiem lub wodą. Szybki i łatwy montaż tego bannera pozwoli na przyciągnięcie uwagi w krótkim czasie.

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon​
stojak reklamowy zewnętrzny Horizon

Wymiary:

Waga:15,10 kg. / 15,10 kg.
Wysokość:1500,00 mm / 3000,00 mm
Szerokość:2500,00 mm
Głębokość:800,00 mm

Specyfikacja:

MateriałAluminium, szare podstawy z tworzywa sztucznego
MasztRegulowana wysokość (1500-2400 mm)
GrafikaJednostronna lub dwustronna
Montaż grafikiSystem oczkowy
Pojemność podstawy28 litrów każda
Prędkość wiatruDo 19 km/h

Podobne produkty

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​ to doskonałe rozwiązanie do wyeksponowania baneru reklamowego na zewnątrz. Stojak wykonany jest z trwałych materiałów i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind to wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne stojaki reklamowe z grafiką zamocowaną w panelu zatrzaskowym. Posiadają sprężyny przymocowane do stabilnej podstawy na kółkach, która może być wypełniona 25 litrami wody.

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.