Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon

Przedstawiamy Państwu największy dostępny banner reklamowy z grafiką, pokrywający imponującą powierzchnię sześciu metrów kwadratowych. Banner ten może posiadać grafikę jednostronną lub obustronną, co czyni go wszechstronnym i imponującym rozwiązaniem dla każdego zewnętrznego wydarzenia promocyjnego. Z możliwością połączenia wielu systemów w jedną spójną całość, można wykorzystać jeszcze więcej przestrzeni na przekazanie swojej informacji. Banner ten może być również doskonałym rozwiązaniem dla reklamy wewnątrz pomieszczeń. Z ramieniem teleskopowym, które osiąga maksymalną wysokość około 2400 mm i maksymalną szerokość około 2500 mm, można dostosować ten banner do indywidualnych potrzeb. W celu uzyskania najlepszej stabilności, zalecamy wypełnienie podstawy piaskiem lub wodą. Szybki i łatwy montaż tego bannera pozwoli na przyciągnięcie uwagi w krótkim czasie.

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon​
stojak reklamowy zewnętrzny Horizon

Wymiary:

Waga:15,10 kg. / 15,10 kg.
Wysokość:1500,00 mm / 3000,00 mm
Szerokość:2500,00 mm
Głębokość:800,00 mm

Specyfikacja:

MateriałAluminium, szare podstawy z tworzywa sztucznego
MasztRegulowana wysokość (1500-2400 mm)
GrafikaJednostronna lub dwustronna
Montaż grafikiSystem oczkowy
Pojemność podstawy28 litrów każda
Prędkość wiatruDo 19 km/h

Podobne produkty

Stojaki wystawowe

Stojaki wystawowe zewnętrzne

Stojaki wystawowe na zewnątrz stanowią stały element każdego eventu, targów lub konferencji. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom i możliwości łączenia elementów konstrukcji stojaków na wymiar, stojaki reklamowe tworzą nietuzinkową reklamę wizualną. 

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind

Potykacz zewnętrzny Whirlwind to wytrzymałe i odporne na warunki atmosferyczne stojaki reklamowe z grafiką zamocowaną w panelu zatrzaskowym. Posiadają sprężyny przymocowane do stabilnej podstawy na kółkach, która może być wypełniona 25 litrami wody.

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​

Stojak reklamowy outdoor Monsoon​ to doskonałe rozwiązanie do wyeksponowania baneru reklamowego na zewnątrz. Stojak wykonany jest z trwałych materiałów i jest odporny na działanie warunków atmosferycznych.

Ściana reklamowa zewnętrzna Horizon​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.