Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Flaga reklamowa Wind Dancer​

Imponująca flaga teleskopowa, która po całkowitym złożeniu osiąga wysokość 5 m i z pewnością zrobi wrażenie na każdym wydarzeniu na świeżym powietrzu. Wind Dancer jest dostarczany w komplecie z podstawą, którą można wypełnić wodą lub piaskiem.  Jest szczególnie efektowna, gdy jest używana w dużych, zatłoczonych miejscach, ze względu na swoją dominującą obecność.

Podstawa składa się na pół, co ułatwia transport, a dla stabilności można ją napełnić wodą lub piaskiem. Wind Dancer jest łatwy w transporcie i konfiguracji oraz może być zmontowany przez jedną osobę, bez użycia jakichkolwiek narzędzi.

Zawiera dzianinową flagę poliestrową z nadrukiem na zamówienie z oczkami do mocowania.

 

  • Przenośny i lekki
  • Teleskopowy słupek aluminiowy
  • Mocowania oczkowe do mocowania grafiki
  • Skala Beauforta: 4 (13-18 mph/21-29 km/h)
  • Czas konfiguracji: 7 minut
  • Potrzebne osoby: 1
 
 
Waga:6,80 kg. / 9,20 kg.
Wysokość:2900,00 mm / 5300,00 mm
Szerokość:1000,00 mm
Głębokość:1000,00 mm
Flaga reklamowa Wind Dancer​​

Podobne produkty

flaga reklamowa zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge

Flaga reklamowa Zoom Edge cieszy się dużą popularnością wśród klientów. Jest to uniwersalny produkt, który można z powodzeniem wykorzystać w różnych miejscach i sytuacjach

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​

Flaga winder Zoom Feather​​ ma grafikę w kształcie pióra, co nadaje mu elegancki i nowoczesny wygląd. Czarny maszt dodaje systemowi flagowemu szlachetności i stylu.

winder reklamowy zoom quill

Flaga winder Zoom Quill​

Flaga winder Zoom Quill​ to doskonałe rozwiązanie dla każdej firmy czy organizacji, której zależy na atrakcyjnym i zauważalnym sposobie prezentacji swojego logo lub nazwy.

Flaga reklamowa Wind Dancer​​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.