Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Ściana reklamowa Pegasus

Pegasus to w pełni regulowany system reklamowy, który pozwala na sprawną i przejrzystą prezentację Twojego przekazu marketingowego. Dzięki dużym możliwościom konfiguracyjnym i różnym opcjom pod względem rozmiaru, Pegasus stanowi idealne narzędzie dla firm, które chcą szybko i łatwo zainteresować klientów swoją ofertą.

System banerów Pegasus wyróżnia się prostą konfiguracją, co pozwala na szybkie i skuteczne wykorzystanie go w działaniach reklamowych. Ponadto, dzięki specjalnie zaprojektowanym złączom łączącym, możesz połączyć wiele jednostek i stworzyć większe konfiguracje ścian tylnych, co skutecznie przyciągnie uwagę klientów na targach, konferencjach czy innych wydarzeniach branżowych.

Jeśli szukasz efektywnego i wszechstronnego narzędzia reklamowego, to Pegasus na pewno spełni Twoje oczekiwania. Dzięki niemu Twoja firma będzie wyraźnie widoczna i łatwo zauważalna dla potencjalnych klientów.

Ścianka reklamowa Pegasus

CECHY SYSTEMU PEGASUS

  • Wielkoformatowa grafika
  • Idealny do zastosowań wystawienniczych oraz jako tło dla prezentacji i brandingu
  • Bardzo łatwy montaż
  • Regulacja wysokości i szerokości
  • Lekki system można łatwo przestawić
  • Anodyzowane srebrne elementy
  • Pakowany do do małej torby transportowej z przegródkami
  • Efektywne kosztowo rozwiązanie ekspozycyjne
    Odpowiedni dla grafik tekstylnych i na banerze PCV

SPECYFIKACJA

MateriałAluminium
MontażTeleskopowe maszty, przykręcane stopy
KształtProsty
GrafikaJednostronna lub dwustronna
Montaż grafikiTunel
PrzeznaczenieŚcianka wolnostojąca ze stopami (w zestawie)

Podobne produkty

ścianka banerowa pegasus

Ścianka reklamowa Pegasus

Ścianka reklamowa Pegasus jest łatwa w konfiguracji dzięki różnym możliwościom ustawienia wysokości i szerokości dzięki teleskopowej konstrukcji.

roll-up tekstylny Monolith Eco

Roll-up tekstylny Monolith Eco o szer. 80 i 100 cm

Roll-up tekstylny Monolith Eco to doskonała alternatywa dla tradycyjnych systemów roll-up. Wydruk wykonany na materiale tesktylny umożliwia łatwy transport przy jednoczesnym zapewnieniu wysokiej jakości i profesjonalnego wyglądu. Roll-up tekstylny to doskonałe rezwiązanie na eventy, konferencje i targi, pozwalając w łatwy sposób zaprezentować swoją markę lub przekazać wiadomość.

300x400 0016 basics round counter orig 2

X-Banner Compact – Pajączek reklamowy ​

X-Banner Compact – Pajączek reklamowy Ekonomiczna wersja popularnego na rynku systemu do prezentacji grafiki na banerze oczkowanym. Swoją nazwę zawdzięcza charakterystycznemu kształtowi litery X. Wykonana w całości z włókna

Ścianka reklamowa Pegasus

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.