Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Modułowy system targowy Modulate

Seria modułów systemu Modulate™ jest idealna do stworzenia małych i średnich stoisk wystawienniczych. Montaż stoiska opartego o system Modulate™ jest łatwy i bez użycia narzędzi. System pozwala na nieograniczoną ilość konfiguracji.

Modulate™ to proste ekspozytory tekstylne z wielkoformatowym wydrukiem z możliwością rekonfiguracji wystaw z grafiką na materiale tekstylnym i nieograniczoną wszechstronnością.

Ścianki tekstylne Modulate™ wykonane są z ulepszonej wersji najlepiej sprzedającej się 30 mm wciskanej ramy Formulate, która jest wyposażona w opatentowaną technologię MagLink™. W rurowej konstrukcji aluminiowej ramy znajdują się integralne magnesy obracające się o 360°, które dają możliwość łączenia ze sobą wiele ścianek poprzez proste wyrównanie krawędzi konstrukcji.

Modułowy system targowy Modulate​
modulate stand 9m design 1 2 main 82254

Jedna osoba może zmontować prostą ściankę tekstylną Modulate™ w mniej niż 10 minut bez użycia narzędzi i dodatkowych osbób. Rama jest podzielona na sekcje rurowe, które są ponumerowane i wsuwane w odpowiednią sekcję za pomocą samozamykających się przycisków.

Stabilizujące nóżki obracają się i blokują na miejscu u dołu ramy, a jednoczęściowa drukowana grafika z tkaniny przesuwa się po górnej części panelu i zapinana na dole, odsłaniając bezszwowe, naprężone stoisko wystawowe. Opcjonalne półnóżki są dostępne, jeśli chcesz ustawić stojak z tkaniny przy ścianie.

Każda ścianka tekstylna Modulate™ jest standardowo wykonana z dwustronnym wydrukiem. Jeśli Twoja grafika jest jednostronna, odwrotna strona ścianki zostanie wykonana w kolorze białym. Każdą grafikę z elastycznej tkaniny drukujemy w dwufazowym procesie sublimacji. Łączymy ciepło i ciśnienie, aby zmusić atrament do związania się z włóknami poliestru ekspozycyjnego, co skutkuje trwalszą grafiką o wysokiej rozdzielczości z wyjątkową jakością druku i szczegółowością. Grafika tkaniny jest wyjątkowo trwała i można ją nawet prać w pralce w temperaturze 30 stopni, aby zachować jakość i świeży wygląd za każdym razem gdy się wystawiasz.

Możesz rekonfigurować i dostosowywać swoje stoisko wystawowe z prostej tkaniny Modulate™, używając dowolnych innych paneli z tkaniny z serii Modulate™, w tym ścian prostych, zakrzywionych i pochyłych.

Do każdego magnetycznego wyświetlacza materiałowego Modulate™ dostarczamy specjalnie zaprojektowaną torbę transportową, która ma oddzielne przegródki na sprzęt, nóżki i grafikę. Pomaga to zapobiegać uszkodzeniom, jednocześnie ułatwiając przechowywanie i transport między wydarzeniami.

Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych stojaków na tkaniny Modulate™, skontaktuj się z nami lub zadzwoń!

Zobacz naszą pełną ofertę ścianek tekstylnych Modulate™

modulate stand 15m design 1 2 main 82268

Dlaczego warto wybrać wyświetlacze Modulate™ z prostą tkaniną?

– Ścianka magnetyczna z grafiką na materiale tekstylnym
– Szeroka gama wariantów kontrukcji
– Aluminiowa rama o grubości 30 mm jest wyposażona w wewnętrzny magnetyczny system łączenia
– Bezproblemowe łączenie ze sobą wielu ścianek
– Ognioodporna tkanina B1

– Wydruk wykonany na materiale biodegradowalny
– Ekologiczny tusz na bazie wody
– Dostarczany ze specjalnie zaprojektowaną torbą ułatwiającą przechowywanie i transport
– Łatwy samodzielny montaż dzięki dopasowanym kolorystycznie ponumerowanym sekcjom
– Proste obrotowe i blokujące nóżki stabilizujące
– Technologia 360® MagLink umożliwia ustawienie ramek pod dowolnym kątem
– Dostępne są opcje półstopy
– Jednoczęściowy wydruk z elastycznej tkaniny przesuwa się po ramie, aby wyświetlić naprężoną grafikę
– Dwustronna grafika dla maksymalnej ekspozycji marki
– Technika druku sublimacyjnego na tkaninie do grafiki o ultrawysokiej rozdzielczości
– Trwała tekstylna grafika, którą można prać w pralce
– 5 lat gwarancji producenta (z wyłączeniem grafiki)
– Dostępna usługa projektowania graficznego

stojak informacyjny

Profile Aluminiowe

Profile aluminiowe idealne rozwiązanie do wystaw. Łatwe w kształtowaniu, lekkie i trwałe. Pasują do każdych potrzeb i dają pożądany efekt wizualny. Idealne dla nowoczesnych rozwiązań wystawowych.

stoisko targowe systemu Vector 9m

System modułowy Vector​

System modułowy Vector​ to modułowe rozwiązanie dla małych i średnich targów. Materiał Display Streatch pozwala na zmianę grafiki. Szeroki wybór modułów.

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate​

Modułowy system targowy Modulate™ jest idealna do stworzenia małych i średnich stoisk wystawienniczych. Montaż stoiska opartego o system Modulate™ jest łatwy i bez użycia narzędzi. System pozwala na nieograniczoną ilość konfiguracji.

Modułowy system targowy Modulate​

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.