Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Systemy roll-up jednostronne

Mamy do zaoferowania szerokiej gamy systemów roll-up, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Nasza szeroka gama systemów roll-up różni się wysokościami i szerokościami, co zapewnia idealne dopasowanie do Twojego wyświetlacza. Nasze systemy roll-up są w stanie pokazywać grafiki z jednej strony, co gwarantuje maksymalną widoczność dla Twojej treści. Bez względu na to, czy potrzebujesz systemu roll-up na targi, imprezę prasową czy inną aktywność promocyjną, możemy zagwarantować, że nasze wysokiej jakości systemy poprawią Twoje wyświetlanie i przyciągną potencjalnych klientów. Zaufaj nam, aby zapewnić Ci najlepszy sprzęt i wsparcie, które potrzebujesz, aby zapewnić sprawny i udany event. Dzięki naszej kompleksowej gamie rozwiązań będziesz mógł stworzyć potężne pierwsze wrażenie i skutecznie zwiększyć świadomość marki. Wybierz nas dziś jako swojego partnera i doświadcz korzyści naszych premium systemów roll-up.q

Systemy roll-up jednostronne​
product 50

Stojak reklamowy roll-up Standard​​

Stojak reklamowy roll-up Standard​​ to niezawodne rozwiązanie Twojrj promocji, które jest łatwe w ustawieniu i transportowaniu. Stojak reklamowy roll-up Standard może być idealnym wyborem dla

roll-up Mantis

Atrakcyjny system roll-up Mantis

System reklamowy roll-up Mantis to idealne rozwiązanie dla firm i organizacji, które potrzebują mobilnego sposobu na przedstawienie swojej reklamy.

Roll-up reklamowy Mosquito

Roll-up reklamowy Mosquito

Roll-up reklamowy Mosquito to absolutny must have w branży. System oferowany w przystępnej cenie cechujący się solidnością i wysoką jakością wykonania.

roll-up Barracuda

System roll-up Barracuda

Roll-up Barracuda to bestseller wśród naszych oryginalnych roll upów premium zapewnia niezawodną komunikację wizualną na lata, dzięki dożywotniej gwarancji producenta.

System roll-up WASP

System roll-up WASP

System roll-up WASP to idealne rozwiązanie na krótkie wydarzenia z ograniczonym budżetem. Jest wykonany zgodnie z naszymi standardami jakości i posiada pełną gwarancję producenta.

System roll-up Orient+​

System roll-up Orient+

System roll-up Orient + z elegancko zaprojektowaną podstawą jest wykończona w olśniewającej srebrnej barwie, dodając do Twojego otoczenia wyrafinowanego akcentu i klasy

Systemy roll-up jednostronne

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.