Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Stojak na ulotki A4 SMART 17

Przedmiot, który obecnie przeglądasz, jest absolutnym cudem współczesnego dizajnu i inżynierii. Został wykonany z wysokiej jakości, proszkowo malowanej stali w pięknej i subtelnej odcieni aluminium – doskonałe uzupełnienie każdego biura lub miejsca pracy. Ten wielofunkcyjny arcydzieło ma cztery przestronne kieszenie, z których każda jest w stanie bez trudu pomieścić dokumenty w rozmiarze A4.

To, co naprawdę wyróżnia ten produkt, to jego niezwykła wszechstronność. Składa się on w wygodny sposób do przechowywania i jest niewiarygodnie lekki, co ułatwia jego przenoszenie i transport. A jeśli już mowa o transporcie, to ten nowoczesny produkt jest dostarczany nawet z własną torbą transportową na większą wygodę!

Jeśli to wszystko nie wystarczy, masz nawet opcję wyświetlenia logo Twojej firmy w gustowny sposób na dolnej części stojaka. Bez względu na to, czy szukasz eleganckiego i stylowego akcesorium do własnego miejsca pracy, czy też oryginalnego i praktycznego prezentu dla przyjaciela lub kolegi, ten niezwykły produkt na pewno spełni Twoje wymagania.

Stojak na ulotki A4 SMART-17
Stojak na ulotki A4 - Linear Media

Stojak na ulotki A4 – Linear Media

Stojak na ulotki A4 – Linear Media przeznaczony do przechowywania materiałów promocyjnych drukowanych, takich jak broszury, ulotki lub foldery, jako sposób promowania marki lub produktu.

Stojak menu Sentry

Stojak menu Sentry A4 i A3

Stojak menu Sentry służy do przekazywania informacji lub wskazywania kierunku. Zazwyczaj stosowane w miejscach publicznych, takich jak muzea, parki i centra handlowe, mogą być wykorzystywane do przekazywania ważnych informacji odwiedzającym o wystawach i atrakcjach lub do pomocy w kierowaniu ruchem pieszym.

Stojak na ulotki Fabric A4

Stojak na ulotki Fabric A4

Szukasz wygodnego sposobu na wyświetlanie swoich broszur i ulotek? Nasz stojak na ulotki Fabric A4 to doskonałe rozwiązanie!

Stojak na ulotki A4 SMART 18

Stojak na ulotki A4 SMART 18

Stojak na ulotki A4 SMART 18 to wysokiej jakości i okazały stojak na broszury, który przyciąga uwagę przechodniów. Jego konstrukcja jest idealna do prezentacji broszur i ulotek w formacie A4, co czyni go doskonałym narzędziem do celów marketingowych i promocyjnych.

Stojak na ulotki A4 SMART 17

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.