Systemy wystawiennicze i promocyjne

8:00 - 17:00

Poniedziałek - Piątek

+48 609 517 184

info@maxsee.pl

Lampa halogenowa do ścianek reklamowych

Lampka halogenowa przeznaczona do ścianek wystawienniczych typu POP UP. Niezwykle łatwy sposób montażu. Lampka idealnie sprawdzi się, w gorszych warunkach oświetleniowych pomieszczenia oraz jako podkreślenie wydruku.  

Do ścianek o wymiarach 2×3 i 3×3 zaleca się użycie minimum dwóch lampek.

Do ścianek o wymiarach 3×4 i 3×5 zaleca się użycie minimum trzech lampek.

Lampa halogenowa do ścianek reklamowych
Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​

Ścianka reklamowa pop-up prosta Impact​ przyciąga uwagę na targach! Użyj naszej ścianki pop-up Impact prosta. Jakość druku jest równie ważna, aby stworzyć skuteczną reklamę, zapadającą w pamięć.

Ścianka reklamowa pop-up Impact​

Ścianka reklamowa pop-up Impact

Ścianka reklamowa pop-up Impact​ magnetyczna z systemem auto blokady konstrukcji, grafiką, pojemnikiem transportowym i oświetleniem. Wszystko czego potrzebujesz do szybkiej i łatwej prezentacji swojej firmy..

Ścianka tekstylna Formulate prosta

Ścianka tekstylna prosta – Formulate

Ścianka tekstylna prosta z wydrukiem na materiale tekstylnym to rozwiązanie, które pozwala na szybkie i łatwe stworzenie atrakcyjnej ściany reklamowej w różnego rodzaju przestrzeniach reklamowych. Ścianka tekstylna może być wykorzystana jako element wystawienniczy na targach i eventach, ale również jako ozdoba wnętrz biurowych, sklepowych czy mieszkalnych.

Lampa halogenowa do ścianek reklamowych

W przypadku zainteresowania oferta cenową serdecznie zapraszamy do kontaktu poprzez formularz na naszej stronie lub bezpośredni kontakt telefoniczny.